Wyniki roczne Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Torunia Mini-Max'19

4 Runda RSMT i Nocne Kryterium Asów Bis 01.12.19

Toruński Mistrz Kierownicy Finał
III Runda 17.11.2019

III Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Torunia

23 Rajd Brodnicki

52 Toruński Rajd Samochodowy I Runda KJS ZO PZM w Bydgoszczy


IV Runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Torunia i Nocne Kryterium Asów Bis 2019

Zapraszamy do obejrzeznia galerii z ostatniej rundy RSMT.
SZCZEGÓŁY

W dniach 5 - 6 października 2019 roku w toruńskim Motoparku odbyła się VII-ostatnia runda cyklu Mistrzostw Polski Oponeo Rallycross. Po emocjonującej walce aż trzech zawodników Automobilklubu Toruńskiego stanęło na podium tej rundy:

W dniach 5 - 6 października 2019 roku w toruńskim Motoparku odbyła się VII-ostatnia runda cyklu Mistrzostw Polski Oponeo Rallycross.

Po emocjonującej walce aż trzech zawodników Automobilklubu Toruńskiego stanęło na podium tej rundy:

Łukasz Światowski ? I miejsce w klasie RWD CUP, Maciej Kula - II miejsce w klasie RWD CUP oraz 15- letni Maksym Guranowski - II miejsce w klasie SC CUP

Niestety, po rozdaniu nagród sędziowie rozpatrując protest jednego z zawodników dopatrzyli się odstępstw technicznych w samochodzie Łukasza i podjęli decyzję o wykluczeniu go z biegu finałowego VII rundy. To spowodowało zmiany w klasyfikacji indywidualnej w klasie RWD CUP.

Tym samym, oficjalne wyniki rundy dały zwycięstwo innemu z naszych zawodników w tej klasie - Maciejowi Kula! Gratulujemy!

Wykluczenie Łukasza Światowskiego z finału VII rundy Oponeo Rallycross nie miało wpływu na wyniki całego sezonu i zawodnik Automobilklubu Toruńskiego obronił tytuł MISTRZA POLSKI RALLYCROSS w klasie RWD CUP. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Wszystkim naszym zawodnikom: Łukaszowi Światowskiemu, Maciejowi Kuli, Maksymowi Guranowskiemu, Markowi Polit, Karolowi Kołpak i Przemysławowi Wójcickiemu dziękujemy za waleczną postawę na torach rallycrosowych, serdecznie gratulujemy dotychczasowych sukcesów oraz trzymamy kciuki za przyszły sezon! Oby tak dalej!!!

Kibicom serdecznie dziękujemy za wsparcie i doping podczas zmagań naszych zawodników.

POWRÓT